PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5988}

Głos

5,9 603
oceny
5,9 10 1 603
Głos
powrót do forum filmu Głos

Rewelacja!

ocenił(a) film na 10

Mimo że to film dźwiękowy, to "niemy" - słowa które w nim padają możemy zliczyć na palcach jednej ręki. Mimo to wciągający, zabawny i wzruszający. Po prostu: Janusz Kondratiuk w najlepszej formie!! Gdyby młodsza część widowni miała więcej okazji z nim poobcować, na pewno zostałby obwołany "kultowym" - głowę daję! :)

gsm73

Czy ktoś wie jak dopaść ten film? Nie był chyba wydany i nagrania z TV też nie sposób znaleźć.

ocenił(a) film na 9
gsm73

Potwierdzam!!! Film świetny. Widziałem dawno temu w TV i wywarł na mnie niesamowe wrażenie. W końcu udał mi się go po latach zdobyć. W zeszłym roku był jeszcze na e-mule, przypuszczam że obecnie na "chomiku" można go bez problemu znaleźć.

gracjano2

Zgadzam się z przedmówcami. Bardzo ciekawy film, intrygujący, nietypowy.Praktycznie niemy oprócz kilku pojedynczych zdań. Cały klimat filmu budowany jest przez ciekawe zdjęcia i ładna muzykę.
Bardzo lubię tego typu filmy. Polecam wszystkim, którzy lubią artystyczne filmy.

Moja ocena to 8/10.

ocenił(a) film na 7
gsm73

Zabawny, trochę groteskowy, świetna muzyka podkreślająca klimat opowieści.
Wieśniacy przypominali mi tych z "Nieustraszonych Pogromców Wampirów" :)

ocenił(a) film na 8
Kriss_11

Ale z tym „zielonym znaczkiem” (bez ograniczeń) na TVP Kultura to trochę przegięli :)

ocenił(a) film na 7
gsm73

Widziałem ten film dawno temu i jedyne co z niego pamiętam, to to że mi się podobał i że chłopi wołali chyba coś takiego: "muti ! muti !" :)

użytkownik usunięty
yablonski

Dobre kino szkoda, że nie zachowała się gdzieś dobra kopia tego filmu.

gsm73

Coś wspaniałego! Dla mnie jeden z najlepszych polskich wszech czasów...

gsm73

O tak dymanie w stodole ze świniami i jedzenie świńskiej dupy. Jest się nad czym zachwycać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones